AKTUÁLNĚ | O NÁS | PLEMENA | NAŠE NEJ | GALERIE
BAŽANTNICE | ROCKY TOP | KONTAKT | ENGLISH

Zita z Taranky


bretaňský ohař bílo-oranžový
fena
nar. 27.01.2015
chovatel: Helena Dvořáková
chovná
rtg. DKK 0/0


Výstavy:
Speciální 1.10.2016 Předhradí - V1 (Ing. Vlasák)


Zkoušky:
1. 10. 2016 T.A.N. - obstála


->> RODOKMEN


Leden 2017: Zita je novým přírůstkem v naší chovatelské stanici, vzala jsem si ji nazpět od cvičitele, aby byla zařazena do plemenitby, neboť vede velice zajímavou krev čistě pracovní linie Kéranlouan. Zita je milá, velice vyrovnaná fenka, která potřebovala jen vzít do praxe. Již se účastní pravidelně honů i shánění v bažantnici a je jisté, že ji to velice baví. Stejně jako u Molly, i u Zity je ještě budoucnost otevřená, uvidíme, jakých výsledků se od ní dočkáme.
Listopad 2018: Zita pracuje intenzivně v bažantnici společně se svojí nastávající majitelkou, paní Anežkou Hrdličkovou. Práce ji baví a pracuje velmi dobře. V roce 2017 odchovala svůj první vrh, velmi úspěšně, "C" Z Taranky. Nejúspěšnější z jejích potomků z tohoto vrhu je pes CORBENIK z Taranky, který velice úspěšně reprezentuje plemeno na různých typech výstav, včetně těch, pořádaných klubem. Také zkoušky již úspěšně absolvoval (MJL) a těšíme se na jeho další úspěchy. Letošní vrh "F" se povedl stejně dobře (otcem obou vrhů je pes Leo de la Plaine Marat), tak se budeme těši na jejich výsledky v dalších letech.

Zita se odstěhovala z naší chovatelské stanice společně s Anežkou, která se vdala a přestěhovala se s manželem na Vysočinu. Potože Anežka má chovatelské ambice, dobrá chovná fena se jí bude hodit.


VRH F

:

Febe

Ferdinand

Filemon

Pejsci z vrhu F


Flora 4,5 měsíce

Fennena 5 měsíců

Fébé 5 měsíců

Filemon vystavuje v terénu
- 5 měsíců


VRH C

:

Camelot 4,5 měsíce
na skotské Vysočině

Confiance v Alpach

Corbenik

Camelot 1 rok

Cailette - 8 týdnů


© fefi design 2007